Kaligrafiškai užrašyti sveikinimai, kaligrafijos pamokos. Užsakyti ar pasiteirauti skambinkite : 8 688 94777

D.U.K. Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek tai kainuos

 

Standartinio teksto kaina  0,39 €  už vieną žodį (daugiau nei 5 raidės). Minimali užsakymo suma 10 € . Galutinė kaina priklauso nuo teksto apimties, atliekamų darbų sudėtingumo ir skubumo. Skubiems užsakymams taikomas papildomas koeficientas, bet Jūsų užsakymas tikrai bus sąrašo pradžioje, t.y. bus užrašytas labai greitai ir, žinoma, gražiai...

Jei žinote kur kaligrafiškai užrašo gražiau, parodykite-  užrašysim dar gražiau...

Kiek laiko trunka kaligrafiškai užrašyti sveikinimą

Kaligrafiškai užrašyti nedidelės apimties tekstą su pasiruošimo darbais trunka iki valandos. Galutinis užsakymo atlikimo laikas priklauso ir nuo užsakymų kiekio tą dieną. Prieš numatomą šventę geriau užsakymą suplanuoti bent prieš 1-2 dienas. Rašo ne robotas, tad ranka turi būti nepavargusi:)

Ant ko rašoma

Kaligrafiškai tekstas rašomas plunksnakočiu su specialia kaligrafine plunksna arba specialiu rašaliniu plunksnakočiu. Rašto stilistiką užsakovas gali pasirinkti  iš galerijoje esančių pavyzdžių. Rašoma tušu arba geros kokybės rašalu, tad renkantis atviruką ar kitą užrašymui skirtą paviršių svarbu, kad jis nebūtų laminuotas ar vaškuotas, kadangi nesugers rašalo ar tušo.

Kaligrafiškas užrašas kaip dovana 

Neretai užsakovai teiraujasi ar galima dovanoti tik gražiai užrašytą tekstą. Taip, dailiai profesionalo ranka kaligrafiškai užrašytas tekstas prilyginamas grafikos kūriniui, tad labai dažnai užsakovai sveikinimą ar palinkėjimą įrėmina ir dovanoja kaip meno kūrinį. Taigi, sveikinamas asmuo gauna ir palinkėjimą ir originalų meno kūrinį, kuriuo drąsiai gali papuošti savo interjerą.

Kas užrašo tekstą

Visi jūsų užsakymai bus užrašyti profesionalaus kaligrafo su 25 metų praktine patirtimi. 

Ar tradicinė ir rytietiška kaligrafija yra tas pats

 

 

Tradicinė ir rytietiška kaligrafija skiriasi tuo, kad mūsuose praktikuojantys rytietišką kaligrafija dažnai nežino ir nesupranta ką rašo. Tam reikia mokėti japonų arba kinų kalbą, tad tokie žmonės tik pamėgdžioja nesuprantamos kalbos hieroglifus. Tradicinę europietišką kaligrafiją įvaldę žmonės gali perteikti ir nuotaiką ir užrašyti kitiems suprantamas mintis.

Kaip greitai galima išmokti kaligrafiškai rašyti

Kai kurie kaligrafijos kursų lankytojai dailiau rašyti pradeda po 3 ar 4 užsiėmimų, kitiems prireikia daugiau laiko. Kaligrafija reikalauja nuolatinio tobulinimosi ir praktikavimo, t.y. rašyti reikia dažnai. Kursų metu mokinama pagrindų ir esminių gražaus rašymo principų, tad juos pritaikyti reikia praktikos. Reikėtų pastebėti, kad nebuvo nei vieno kaligrafijos kursų lankytojo, kurio raštas netapo dailesnis. Lankytojų darbų pavyzdžius galite pamatyti galerijoje.

Kuo skiriasi kaligrafijos pamokos nuo organizuojamų kitur

Nusprendę išmokti kaligrafijos (ar kitų menų) pasidomėkite ką sugeba pats mokytojas/-oja, ar turi savo darbų pavyzdžių, kuriuose matytųsi ar asmuo pats sugeba gražiai rašyti. Juk nemokantis, kažin ar sugebės išmokyti kitą žmogų. Pasidomėkite kokie kitų žmonių, dalyvavusiu kursuose atsiliepimai ar rekomendacijos. Jei siekiate pažinti ir tobulėti, o ne tik prastumti laiką, pasirinkite tai, kas tikra... 


 


 

Žemėlapis
Skambinti
El.paštas
Apie